Ace VPN

Ülkemizin durumu malum ara ara internet sansür habeleri gündemi işgal ediyor, protestolar yapılıyor. Zamanında atatürk hakareti içeren bir kaç video var diye komple youtube’u engelledi büyüklerimiz. Dns değiştirmeyle aşılabilen bu sansür sayesinde dns uzmanı oldu milletimiz. Geçtiğimiz sene internete filtre getirdiler eylemler yapıldı yer yerinden oynadı. Yine geçtiğimiz sene phorm adında bir bela müsallat oldu ülkemize. Kullanıcıların web kullanımını izleyerek kişiselleştirilmiş reklamlar sunan bu hizmet avrupanın pek çok ülkesinden kovuldu. Ülkemiz gibi kişisel hak ve özgürlüklerin ikinci planda olduğu gelişmekte olan bir üçüncü dünya ülkesinde tutunmaya çalışıyor.

Hem anonimliğimizi korumanın hem de sadece amerikaya özel netflix pandora, hulu plus, amazon instant video gibi streaming hizmetlerini kullanabilmenin bir yolu var o da vpn hizmetleri. Vpn sayesinde hizmeti sunan serverla aranızda şifrelenmiş bir bağlantı kuruluyor. Siz internete bu bilgisayar üzerinde çıktığınız için hem web trafiğiniz izlenemiyor hem de belli bölgeye özel hizmetlerden sorunsuz bir şekilde yararlanabiliyorsunuz.

Bu vpn servislerinden en popüleri ise Ace VPN. http://www.acevpn.com/ Aylık 5 dolara premium, 15 dolara ise ultimate paket alabiliyorsunuz. Premium pakette 50gb kota sınırı var ama eminim normal kullanımda çoğu kişiye yetecektir. Ayrıca benim şuan yaptığım gibi ace vpn üzerine 150 kelimelik bir blog yazısı yazdığınız takdirde hizmetten bedava faydalanabiliryosunuz. Web sayfasında adım adım direktiflerle ne yapacağınızı gayet güzel açıklamışlar. Bir deneyin kesinlikle.

20130115-132227.jpg

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s